بهره وری انرژی در صنعت ایران
یونیدو حامی چهاردهمین نمایشگاه انرژی کیش شد|بهره وری انرژی در صنعت ایران
یونیدو حامی چهاردهمین نمایشگاه انرژی کیش شد

یونیدو حامی چهاردهمین نمایشگاه انرژی کیش شد


یونیدو، در راستای هفتمین هدف از اهداف هفده گانه توسعه پایدار سازمان ملل که به دستیابی تمامی کشورهای جهان  به انرژی پایدار اشاره دارد؛ از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش حمایت می نماید. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، دکتر مریم جوان شهرکی، نماینده یونیدو در ایران به ارایه سخنرانی با موضوع «نقش یونیدو در بهره وری انرژی در ایران» می­پردازد.

چهاردهمين دوره نمایشگاه بین المللی انرژی کیش از دوم بهمن ماه به مدت چهار روز در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز به کار می نماید.

یونیدو در این نمایشگاه در قالب دو سمینار به ارایه ی دستاوردهای پروژه بهره وری انرژی در زمینه نفت و گاز و سایر صنایع کلیدی ایران می پردازد.

همچنین مدیر و کارشناسان پروژه بهره وری انرژی در صنایع کلیدی ایران، در غرفه یونیدو، اطلاعات و محصولات و دستاوردهای این سازمان را با صنایع به اشتراک میگذارند. 

این نمایشگاه با حمایت وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران ، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران و دیگر شرکتهای مربوطه در صنایع نفتی و گازی کار خود را شروع میکند.

در این نمایشگاه شرکت های داخلی و بین المللی محصولات ،قابلیت های فنی و نو آوری های خود را به بازدید کنندگان عرضه می نماید و از تعامل با دست اندر کاران صنعت و فرصت های موجود بهره می گیرند.

این نمایشگاه بخشی از درآمد خود را به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص داده است.